Tytonie do shishy - Ranking

Shisha, znana też jako fajka wodna, jest przyrządem służącym do palenia specjalnej melasy tytoniowej. Pochodzi ona z Indii i jest popularna na całym świecie, a zwłaszcza w krajach arabskich.

Melasa do shishy, zwana też tytoniem występuje w wielu rodzajach i smakach. Poniżej przedstawiamy jedne z najbardziej popularnych, które dostępne są na naszym rynku.

OFERTA

TYTONIE DO SHISHY - RANKING

Ranking został przygotowany z myślą o osobach, które chcą wiedzieć które smaki tytoni do shishy są obecnie najpopularniejsze, a także o tych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego, ale nie wiedzą co wybrać. Mamy nadzieję, że dzięki naszej liście podjęcie decyzji będzie łatwiejsze.

Tytoń Do Shishy Taboo Indian Summer - 50g

Tytoń do shishy Taboo Indian Summer zajmuje trzecią pozycję w naszym zestawieniu. Jest to wysokiej jakości produkt, powstały z wyselekcjonowanych składników. Bazę stanowi popularny i powszechnie znany tytoń Virginia, który został zmieszany z aromatycznymi melasami. Prezentowany tutaj Indian Summer charakteryzuje się wyjątkowym smakiem mango i mięty, który powoduje, że chwile spędzone przy fajce wodnej są jeszcze przyjemniejsze.

Kup teraz

Tytoń Do Shishy - Nakhla - Sparkly Red - 50g

Nakhla Sparkly Red to nowość na rynku tytoni do shishy. Za wyjątkowy aromat odpowiada tutaj wysokiej jakości tytoń zmieszany z naturalnymi melasami. Podczas palenia go w fajce wodnej uwalnia soczysty i orzeźwiający malinowy smak. Marka Nakhla jest uznawana za producenta najlepszych tytoni do shishy na świecie, ze względu na doskonałą jakość i atrakcyjne ceny wyrobów.

Kup teraz

Tytoń Do Shishy - Nakhla - Double Red - 50g

Kolejny na naszej liście produkt legendarnej marki Nakhla Tobacco. Producent dołożył wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom swoich klientów, w wyniku czego powstały uznawane za jedne z najlepszych tytonie do shishy. Znajdujący się na pierwszym miejscu przygotowanego przez nas rankingu melas do palenia w shishy produkt, charakteryzuje się niebywale wysoką jakością i wyjątkowym, jabłkowym aromatem. 50g tytoniu w opakowaniu wystarczy na 10 nabić cybucha, dzięki czemu możemy cieszyć się wyśmienitym smakiem przez długi czas.

Kup teraz