Dobre tytonie papierosowe

Papierosy są w zasadzie najmłodszą ze wszystkich metod palenia tytoniu, a obecnie najpopularniejszą ze względu na to, że jest ona najtańsza, najszybsza i można ją praktykować niemal wszędzie, gdyż nie wymaga żadnych specjalnych przedmiotów.

Tytoń papierosowy różni się od tych, którymi nabija się fajki czy tych, które znajdują się w cygarach. Jest on bardzo drobno pokrojony, lekko wilgotny, uwędzony, jednak dużo słabszy niż wspomniane wyżej odmienne rodzaje. Dzięki temu łatwiej jest umieścić go w bibułce lub tubie papierosowej, która ze względu na swoje niewielkie rozmiary jest bardzo praktyczna.

OFERTA
Większość ludzi nabywa tytonie papierosowe pod postacią gotowych papierosów. Jednak bardziej ekonomicznym i ciekawszym dla niektórych palaczy rozwiązaniem jest samodzielne przygotowywanie papierosów. Poza oszczędnością pozwala im to posmakować zdecydowanie więcej tytoni dostępnych na rynku.

Tp Tytoń Mac Baren Amsterdamer Original 30g

Kolejny na naszej liście tytoń marki Mac Baren. Amsterdamer to tytoń niearomatyzowany, nieco lżejszy niż przedstawiony wcześniej Raw Classic. Również powstał z ręcznie zbieranych i selekcjonowanych liści popularnej odmiany Virginia, jednak w tym przypadku do mieszanki zostały dodane odmiana Burley oraz nuty aromatycznych gatunków pochodzących z dalekiego wschodu. Pozwoliło to na uzyskanie wyjątkowego, słodkawego smaku. Tak jak RAW jest bardziej suchy niż zazwyczaj spotykane tytonie (maks. 15% wilgotności), a grubość cięcia pozwala na skręcanie z nim papierosów zarówno za pomocą maszynki, jak i klasycznie.

Kup teraz

Tp Tytoń Mac Baren Amsterdamer Blond 30g

Ostatni już na naszej liście tytoń, ponownie od marki Mac Baren. Wariant Amsterdamer Blond stanowi lżejszą odmianę dla Amsterdamer Original, którego opisaliśmy wcześniej. Tak samo jak w klasycznej wersji do jego wytworzenia użyto liści Virginia i Burley (naturalnie ręcznie zbieranych) z domieszką dalekowschodnich gatunków, które nadają całości niepowtarzalnego aromatu. To standardowa mieszanka typu American Blend, o bardzo zrównoważonych proporcjach wszystkich użytych tytoni. Tak samo jak w przypadku dwóch poprzedników i tutaj mamy maksymalnie 15% wilgotności, co jest gwarancją utrzymania się intensywności smaku do samego końca papierosa.

Kup teraz

Tp Tytoń Mac Baren Raw Classic 30g

To uniwersalny tytoń o mocnym aromacie, który powstał w wyniku ręcznej selekcji liści popularnego gatunku Virginia. Mac Baren RAW charakteryzuje się ponadto nieco niższą wilgotnością (na poziomie maksymalnie 15%), co powoduje, że przez cały proces spalania smakuje bardzo intensywnie, nawet już przy samej końcówce papierosa.

Kup teraz

Tytonie fajkowe - opinie

Świetny wybór rozmaitych tytoni i dobre ceny, lepsze niż w jakiejkolwiek trafice w mieście - gorąco polecam
Andrzej
Zamawiam z ismoking bo tak jest mi wygodnie - szeroki wybór tytoniu, tanio i miła obsługa, a ja nie muszę stać w kolejkach po swoje ulubione papierosy
Henryk
Początkowo nie byłam przekonana do zamawiania tytoniu przez internet, jednak kiedy raz spróbowałam na ismoking, to teraz nie wyobrażam sobie kupować gdzie indziej.
Elżbieta

Tytonie papierosowe - sklep

Jeśli jesteś czynnym palaczem, lub szukasz odskoczni od standardowych papierosów i chcesz spróbować czegoś nowego, to koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu ismoking. W jego asortymencie znajdziesz ogromny wybór przeróżnych tytoni z wielu miejsc świata, które różnią się smakami, mocami i metodami produkcji. Sklep gwarantuje atrakcyjne ceny, błyskawiczną wysyłkę i profesjonalną obsługę klienta.

iSmoking - wszystko do palenia
Jesteśmy tutaj
Janiszowska 9b
02-264 Warszawa, Polska